Vytváříme Marketingové strategie

Facelift vaší společnosti

CO NABÍZÍME zkušenosti

Pro naše klienty řešíme komplexní marketingové strategie. Máme bohaté zkušenosti s tradičními marketingovými kanály jako je TV, rádio, tisk, megaboardové plochy a další. Zároveň jsem specialisté na online propagaci a využívání nových digitální směrů marketingu. Klíčové je vždy propoji oba světy, tak aby veškerá komunikace na sebe navazovala. Podle nás je potřeba řešit marketing jako celek, prezentace vaší společnosti probíhá už od loga, přes vizuální podobu vašich poboček, stránek až po placenou reklamu.

Facelift společností je podobný jako u automobilů. Klíčové je pro nás stavět na dobrých základech firmy a zatraktivnit balení. Ne nadarmo se říká, že obal prodává. Veškerá vizuální prezentace společnosti tak hraje roli ať už se snažíte získat nového zákazníka, udržet si ho nebo získat nové členy týmu.

Inovátorský přístup

Snažíme se hledat nové a efektivní cesty pro prezentaci Vaší společnosti.

Budování značky Pikatec

5,5 roku jsme kompletně řídili marketign a budování značky PIKATEC v oblasti nanotechnologií.

Koncentrace na výsledek

Naším cílem je realizovat nové obraty, proto veškerý marketing musí mít návratnost, kterou přísně hlídáme.

bohaté zkušenosti

víme o čem mluvíme

důležité pro každou firmu

základní prvky

//on-board.cz/wp-content/uploads/2020/10/on-board.png
Vizuální prezentace

Obal prodává.

Viditelnost

Být vidět na českých i světových portálech.

Webová prezentace

Stránky jsou Vaše online pobočka.

Sociální sítě

Součástí života většiny lidí.

Být k nalezení

SEO optimalizace.

Placená reklama

Cílená a výkonnostní.

Analýza

Potřebujeme dobře poznat našeho klienta. Jeho potřeby, silná místa a místa, kde vidíme prostor pro zlepšení. Zhodnotit nabízené služby a produkty. Ověřit jeho vnímání a vnímání okolí.

Návrh Inovací a Akční plán

Připravíme seznam možných inovací, s návazností a jejich prioritou. Po odsouhlasení připravíme akční plán jak bude probíhat realizace jednotlivých hlavních a dílčích bodů.

Realizace

Hlavní naší výhodou je že se postaráme o realizaci. Vy se tak dál můžete věnovat chodu společnosti a my řešíme rozvoj a vše spojené s realizací.

Správa

Dlouhodobá spolupráce je podle nás nejvýhodnější pro obě strany. Proto nabízíme správu inovací a procesů na kterých se domluvíme. Můžeme tak být Vaše outsourcované marketingové, IT, nebo obchodní oddělení.

Rádi ukážeme co umíme
Vyzkoušejte nás
Pro naše klienty

Dále umíme zařídit

Digitalizaci společnosti

Pomůžeme Vám se vstupem do online prostředí. Propojíme a zautomatizujeme prodejní kanály se systémy pro řízení, vedení účetnictví a skladů. Využijme moderní technologie ve Váš prospěch. Víme jak přežit v online světe.

Prodejní strategii

Umíme přinášet nové prodejní kanály. Můžeme Vás propojit s novými obchodními partnery. Přinášíme nové obchodní platformy pro Vaší společnost. Více o prodejních strategiích.

Otevíráme nové trhy

Máme zkušenosti s otevřením zahraničních trhů a prodejem na nich. Zároveň máme ověřené prodejní kanály v ČR, které můžou naši klienti přes nás využít.

Udržitelnou konkurenceschopnost

Díky využití nových technologií bude Vaše společnost stále konkurenceschopná. Trh se neustále vyvíjí a s ním i požadavky zákazníků, proto je naprosto klíčové nezaspat dobu a umět se přizpůsobit.

Nové produkty a služby

Rozšíření Vašeho portfolia může být vhodným nástrojem pro udržení konkurenceschopnosti a také vhodná diverzifikace! Pomůžeme Vám v celém procesu tvorby a uvádění nového produktu na trh, máme s tím vlastní bohaté zkušenosti.

Všechny naše služby
ZDE