Vytváříme Obchodní strategie

CO NABÍZÍME zkušenosti

Pro naše klienty řešíme komplexní prodejní strategie. Máme zkušenosti s budováním nových prodejních kanálů a sítě obchodních partnerů. Klíčové je pro nás přenést myšlenky do praxe. Proto spojujeme tři nejdůležitější pilíře moderní firmy a to digitalizaci, marketing a obchod. Všechny kroky mají vést ke společnému růstu!

Praxe je pro nás klíčová, zároveň si věříme ohledně přinesení nového růstu. Proto hlavní odměnou je pro nás společný profit z nových změn. Věříme v oboustranně přínosnou dlouhodobou spolupráci.

Analýza

Potřebujeme dobře poznat našeho klienta. Jeho potřeby, silná místa a místa, kde vidíme prostor pro zlepšení. Zhodnotit nabízené služby a produkty. Ověřit jeho vnímání a vnímání okolí.

Návrh Inovací a Akční plán

Připravíme seznam možných inovací, s návazností a jejich prioritou. Po odsouhlasení připravíme akční plán jak bude probíhat realizace jednotlivých hlavních a dílčích bodů.

Realizace

Hlavní naší výhodou je že se postaráme o realizaci. Vy se tak dál můžete věnovat chodu společnosti a my řešíme rozvoj a vše spojené s realizací.

Správa

Dlouhodobá spolupráce je podle nás nejvýhodnější pro obě strany. Proto nabízíme správu inovací a procesů na kterých se domluvíme. Můžeme tak být Vaše outsourcované marketingové, IT, nebo obchodní oddělení.

radíme na základě

Vlastních zkušeností

Máme bohaté zkušenosti s obchodem a otevíráním nových trhů. Je pro nás klíčové aby inovace a marketingové kroky, vedly k novým obratům. Máme zkušenost s práci se strategickými partnery i s vytvořením vlastní prodejního kanálu.  Získejme společně silnou pozici na trhu v ČR i v zahraničí!

 

Se společností PIKATEC se nám povedlo vytvořit několik nových prodejních kanálů  a meziročně dosahovat výborných růstů.

Alza
0
Mall.cz
0
Partneři
0
E-shop
0
Klasický prodej

Máme zkušenosti s klasickou formou prodeje ať už na cílového klienta či firemního zákazníka.

On-line prodej

Máme zkušenosti s prodejem přes vlastní e-shop. Víme jak z něj udělat Váš nejsilnější kanál.

Obchodní partneři

Umíme najít nové prodejní kanály, přes třetí strany. Nové obraty a menší starosti.

bohaté zkušenosti s

Prodejními kanály

Rádi ukážeme co umíme
Vyzkoušejte nás
Pro naše klienty

Dále umíme zařídit

Marketingovou strategii

Prezentaci vně i uvnitř společnosti. Grafickou identitu společnosti. Plán dílčích marketingových kroků pro naplnění cílů. Víme jaké marketingové kanály jsou efektivní, díky vlastním zkušenostem.

Digitalizaci společnosti

Pomůžeme Vám se vstupem do online prostředí. Propojíme a zautomatizujeme prodejní kanály se systémy pro řízení, vedení účetnictví a skladů. Využijme moderní technologie ve Váš prospěch. Víme jak přežit v online světe.

Reklamu

Pro naše klienty řešíme veškeré reklamní kanály. Od tradiční reklamy v televizi, rádiu, billboardech, tisku až po nové online formáty jako jsou například ppc a remarketingové kampaně.

Online prezentaci

Webové stránky jsou jako Vaše online vizitka. Pokud nevzbudí v zákazníkovi důvěru a pocit, že se o vaše podnikání staráte, je malá šance získat nového zákazníka. I v oborech, kde je klíčové osobní doporučení klientů je web nepostradatelným pomocníkem k dotažení právě této pozitivní reference.

Design

Obal prodává! Toto tvrzení platí téměř u všech produktů a služeb. Umíme zařídit facelift Vaší grafiky, tak aby byla aktuální a nadčasová. Vhodně zvolený design výrobků, služeb a prezentace společnosti v kombinaci s poctivým základem, slaví vždy úspěch.

Udržitelnou konkurenceschopnost

Díky využití nových technologií bude Vaše společnost stále konkurenceschopná. Trh se neustále vyvíjí a s ním i požadavky zákazníků, proto je naprosto klíčové nezaspat dobu a umět se přizpůsobit.

VŠECHNY NAŠE SLUŽBY
ZDE