Staňte se součástí našeho týmu

napište nám
společně na jedné palubě

Náš tým

S inovací a rozvíjením společností rosteme i my. Proto se můžete stát součástí našeho týmu.

Uplatnění u nás nacházejí lidé co na sobě chtějí pracovat, mají chuť se učit novým věcem a posouvat se dopředu. Pokud se najdete v jednom bodě našeho týmu a chtěl by ses o možnosti spolupráce s námi dozvědět více napiš nám na.

 

info@on-board.cz

Marketingový specialista

Náš specialista na tvorbu marketingových strategií. Vytváří komplexní prezentaci Vaší značky a má bohaté zkušenosti s různými reklamními kanály. 

UX Specialista

Vždy je klíčové jak budou změny působit na stávající klienty i na nové. Ohledně uživatelských zkušeností máme specialistu, který ví jak poskládat funkční prvky na vašem webu či aplikaci tak aby byli snadno ovladatelné a funkční.

Obchodní specialisté

Náš tým obchodních specialistů (zástupců) má bohaté zkušenosti s online i offline prostředím. Pomáhají jak rozvoji naší společnosti, tak při realizaci prodejních strategií pro naše klienty.

PPC a SEO specialista

Součástí našeho týmu je specialista na nastavovaní online reklam a správného popisu stránek. Víme, jak na to aby Vaše reklama byla vidět a o Vašem webu se vědělo.

Administrativní podpora

Každá společnost potřebuje mít kvalitní podporu a stejně tak je tomu i u nás. Díky naši podpoře se můžeme mít v našem systému pořádek, věnovat se na maximum rozvoji a našim klientů.

Ekonom

Modernizace firem je často o ekonomické úspoře. Stejně tak provázanost marketingových a prodejních strategií musí být vždy řádně propočítána. 

Grafik

Grafická podoba a design je pro naší společnost klíčový. Právě facelift společností je často spojen s novou grafickou identitou, proto spolupracujeme s předními grafiky.

IT Specialisté

Díky našim specialistům (kodérům) jsem schopni realizovat od webových prezentací až po propojování interních systému a vytváření nových. Právě IT specialisté hrají klíčovou roli při Digitalizaci firem.

Social specialisté a ambasadoři

Sociální sítě jsou součástí života většiny lidí, proto správná orientace a využití těchto nástrojů je pro firmy klíčové. Díky našim specialistům umíme využít potenciál těchto platforem pro naše klienty. Navíc díky síti ambasadorům jsme schopni realizovat zajímavé spolupráce pro naše klienty.