BRO-COLI

Na představení projektu Bro-coli jsme se těšili. Jedná se o spolupráci s jedním z prvních co-living projektů v České republice, který nabízí pronájem prémiového spolubydlení s prostorem pro práci, studium a setkávání. Zajišťujeme zde kompletní marketingovou podporu.

Prvním krokem bylo schválení marketingové strategie a poté vytvoření detailního media a content plánu, kde jsou přehledně zobrazeny naplánované příspěvky a veškerá placená reklama i s vyhodnocením.

Na projektu Bro-coli pracujeme společně s partnerskou agenturou pod hlavičkou Martínek & Štemberk, kde jsme spolu vyladili nápaditě barevnou vizuální identitu, V ON BOARD jsme navázali tvorbou webového řešení na míru. V první fázi jsme vytvořili přehlednou Microsite, která sloužila jako onepage prezentační webová stránka s formulářem pro sběr zájemců. Pak jsme pokračovali druhou fází, kde šlo především o automatizaci většiny procesů. Jedná se z naší strany o komplexní řešení, které bude studentům usnadňovat celý proces výběru bydlení i uzavření smlouvy online.

Zároveň jsme spustili další marketingové aktivity podle detailně připravené marketingové strategie. Podívejte se například, jak vypadají „bro-coliové“ profily na sociálních sítích!

Baví nás pracovat na výjimečných projektech, kterým rozhodně Bro-coli je, a klientům přinášet v marketingu co nejvíce úspěchů.

NAPIŠTE NÁM O VSTUPENKU

NA PALUBU

Ať už jste malá, nebo velká společnost a řešíte drobné či zásadní věci, dejte nám o sobě vědět. Společně se poté vydáme na cestu tím správným směrem.


    Přejít nahoru