JLL

JLL

JLL nabízí širokou škálu kancelářských, průmyslových a logistických nemovitostí. Podpora, rychlost a efektivita v oblasti marketingu byla hlavním stavebním kamenem při zahájení spolupráce.

Společnosti JLL v České republice se kompletně staráme o marketing. Tento pestrý projekt vyžaduje zapojení téměř všech oddělení naší agentury. Našim společným cílem je budování brandu a povědomí o JLL jako známé značce.

V rámci toho využíváme různé marketingové nástroje (od práce se SEO po PPC a brandové kampaně). Významným způsobem pracujeme se sociálními sítěmi, především s LinkedIn, který je silný pro generování nových leadů. Vytvořili jsme speciální landing page v rámci přechodu na nový vyhledávač pro lepší funkčnost kampaní. Do naší celkové podpory spadají i grafické práce, tvorba obsahu na sociální sítě a psaní článků nejen pro digitální podobu, ale také do pro tisk.

Celkovou spolupráci jsme nastavili tak, aby klientovi přinášela výsledky se skutečným dopadem na jeho byznys a pozici brandu.

„Na spolupráci si vážím toho, že jsou pro nás parťáci, kteří nám podávají pomocnou ruku ve všech směrech marketingu. Kromě tvorby různých grafických podkladů i správy sociálních sítí především oceňuji také zaměření se na výsledek a generováni obchodních leadů. “
Milan Kilík

NAPIŠTE NÁM O VSTUPENKU

NA PALUBU

Ať už jste malá, nebo velká společnost a řešíte drobné či zásadní věci, dejte nám o sobě vědět. Společně se poté vydáme na cestu tím správným směrem.


    Přejít nahoru