Kytulava

Představujeme Vám další spolupráci na projektu – webové stránky KYTULAVA, výrobce roštů s více než 25 lety zkušeností, který dodává své podlahové rošty do celého světa.

Jelikož internetová prezentace je často prvním dojmem, který zákazníci získají o Vaší firmě, bylo pro nás klíčové vytvořit takové stránky, které budou přehledné, čitelné a obsahovat zásadní informace.

Na projektu jsme spolupracovali s profesionální firmou Mediasharks s.r.o., která zpracovala nejen nové logo, které je naprosto famózní, ale abychom splnili očekávání a požadavky klienta, proběhla i kompletní změna vizuální identity.

Na webu KYTULAVA naleznete veškeré informace o společnosti a výrobcích. Vytvořili jsme uživatelsky přívětivý design, který umožňuje snadné navigování a rychlý přístup ke klíčovým informacím. Důraz jsme kladli na přehlednost a čitelnost textů, aby návštěvníci stránek měli jasnou představu o službách a produktové nabídce.

NAPIŠTE NÁM O VSTUPENKU

NA PALUBU

Ať už jste malá, nebo velká společnost a řešíte drobné či zásadní věci, dejte nám o sobě vědět. Společně se poté vydáme na cestu tím správným směrem.


    Přejít nahoru