Monogram baby

Kategorie:

Web

Představujeme Vám nedávno dokončený projekt a jeho novou identitu pro MONOGRAM BABY. Tato česká značka personalizovaných zlatých šperků prošla pod rukama týmů
ON BOARD a Mediasharks kompletní proměnou. Hlavním cílem a strategií pro zvýšení prodeje pro klienta, bylo vytvořit nový e-shop na míru s novou grafickou identitu, včetně loga, které by získalo jednodušší a modernější vzhled. Tým z Mediasharks se zaměřil především na vytvoření nové vizuální identity a my jsme se v ON BOARD postarali o grafiku a kompletní realizaci nového e-shopu.

MONOGRAM BABY představuje náramky se zlatým monogramem, které jsou určeny pro miminka, děti a maminky. Pokud hledáte osobitý dárek, který můžete darovat mamince za přivedení miminka na svět a zároveň byste si přáli mít stejný šperk i pro vaše miminko, Monogram Baby je ideální volbou. Tyto šperky jsou dokonalou ozdobou pro každou maminku a její „baby“, a zároveň vyjadřují lásku a jedinečnost této krásné rodinné vazby.

Pro tento projekt jsme se rozhodli využít platformu Shoptet, na které je nový e-shop postaven. Díky této platformě jsme zajistili pohodlné a snadné objednávání šperků online. Jsme hrdí na naši práci a rádi přinášíme MONOGRAM BABY novou identitu, která podtrhuje kouzlo a jedinečnost jejich personalizovaných zlatých šperků.

NAPIŠTE NÁM O VSTUPENKU

NA PALUBU

Ať už jste malá, nebo velká společnost a řešíte drobné či zásadní věci, dejte nám o sobě vědět. Společně se poté vydáme na cestu tím správným směrem.    Přejít nahoru