PIKATEC

Společnost Pikatec se zabývá ochranou povrchů pomocí nanotechnologií v segmentu vozidel, domácností i průmyslových aplikací.

Ze začínající garážové firmy k jedničce na trhu v nanotechnologiích v České republice. Za tímto úspěchem stál tým, do kterého patřil od začátku náš CEO Ondra Štemberk.
Vyhledávání nanokosmetiky v té době bylo na nízkých číslech, ale Pikatec tuto statistiku významně navýšil.

„Byla to velká zkušenost s budováním značky od nuly v roli výkonného ředitele, do které spadal marketing, obchod i provozní záležitost. Táhnutí firmy dopředu, hledání nových trhů, uzavírání strategických partnerství (Hornbach, Mall.cz, Alza.cz), budování povědomí o značce napříč různými kanály (TV, rádio, venkovní plochy) a online, který na to vše navazoval.”
Ondřej Štemberk

Všechny tyto zkušenosti byly základem pro založení vlastní společnosti ON BOARD, kde knowhow používáme pro naše klienty, zázemí lidí a posouváme všechny zkušenosti dál.

„Ondra vybudoval silnou značku. Díky správným kampaním a vzájemné spolupráci si PIKATEC na Alza.cz vydobyl výjimečné postavení. “
Jan Pavlík

NAPIŠTE NÁM O VSTUPENKU

NA PALUBU

Ať už jste malá, nebo velká společnost a řešíte drobné či zásadní věci, dejte nám o sobě vědět. Společně se poté vydáme na cestu tím správným směrem.


    Přejít nahoru