Tent

Pro společnost TENT zastřešujeme kompletní marketing 360. Jedná se o rozsáhlou marketingovou podporu od správy sociálních sítí, PR podporu, správy výkonnostních a značku posilujících reklam, včetně certifikací na Google, Facebook, Bing a dalších.
V rámci úvodních prací byla vytvořena marketingová strategie, která definuje:

– hlavní propozice značky
– cílové skupiny
– tonalitu komunikace
– marketingové nástroje a jejich použití

Nedílnou součástí je online media plán, kde je zahrnuta veškerá placená reklama s predikcemi a postupným vyhodnocováním. Druhý stežejní online dokument je content plán, kde přehledně vedeno co a kdy půjde za obsah a na jaké platformě.
Na projektu TENT spolupracujeme společně s naší partnerskou agenturou Mediasharks.

Společnost TENT se zaměřuje na jednoduché nakupování, prodávání a správu kryptoměn. Jako jedna z mála společností na světě, má propojené uživatelské rozhraní, s vlastní platební kartou od Mastercard. Svůj krypto účet tak můžete používat i pro běžné nákupy všude, kde přijímají platby kartou Mastercard. Pro naší spolupráci je zásadní budování jména TENT, směřování uživatelů na aplikaci a její stahování pro Apple a Android.

Stěžejní je pro TENT jejich nová applikace, která nabízí nákup, prodej a směňování kryptoměn.
Na projektu TENT spolupracujeme společně s Mediasharks.

Jsme rádi, že můžeme pracovat na tomto projektu a přinést našim klientům co nejlepší možné výsledky v této oblasti.

NAPIŠTE NÁM O VSTUPENKU

NA PALUBU

Ať už jste malá, nebo velká společnost a řešíte drobné či zásadní věci, dejte nám o sobě vědět. Společně se poté vydáme na cestu tím správným směrem.


    Přejít nahoru