PIKATEC

Kategorie:

Web

Marketing 360

Prodejní strategie

Společnost Pikatec se zabývá ochranou povrchů pomocí nanotechnologií v segmentu vozidel, domácností i průmyslových aplikací. 

Ze začínající garážové firmy k jedničce na trhu v nanotechnologiích v České republice. Za tímto úspěchem stál tým, do kterého patřil od začátku o náš CEO Ondra Štemberk. Vyhledávání nanokosmetiky se v té době bylo na nízkých číslech, ale Pikatec tuto statistiku významně navýšil.

„Byla to velká zkušenost s budováním značky od nuly v roli výkonného ředitele, do které spadal marketing, obchod i provozní záležitost. Táhnutí firmy dopředu, hledání nových trhů, uzavírání strategických partnerství (Hornbach, Mall.cz, Alza.cz), budování povědomí o značce napříč různými kanály (TV, rádio, venkovní plochy) a online, který na to vše navazoval.”
Ondřej Štemberk 

Všechny tyto zkušenosti byly základem pro založení vlastní společnosti ON BOARD, kde knowhow používáme pro naše klienty, zázemí lidí a posouváme všechny zkušenosti dál.

„Ondra vybudoval silnou značku. Díky správným kampaním a vzájemné spolupráci si PIKATEC na Alza.cz vydobyl výjimečné postavení. “

Jan Pavlík

Zkusíme to spolu?

Napišme si

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar.


    Přejít nahoru